Párty šalina

Studentská Unie Fakulty Chemické pod záštitou SK AS VUT v Brně pro Vás připravili akční jízdu, která se uskuteční k oslavám dvacetiletého výročí znovuzaložení FCH VUT v Brně. Pokud jste studentem či studentkou Fakulty Chemické a chcete zažít něco nevšedního, neváhejte a přidejte se!

V programu je trasa Technologický park – Náměstí Svobody – Zvonařka – smyčka Zemědělská – Česká – Technologický park. Vstupenky je možno koupit na pokladně FCH v 5. patře za cenu 100,- Kč. V ceně jsou zahrnuta dvě piva nebo vína. Časově máte na výběr dvě jízdy: první ve 20:00 a druhá ve 21:30. Počet lístků na jednu jízdu je omezen na 120, proto nedoporučujeme příliš váhat s nákupem :) Také prosíme o dodržování provozních hodin pokladny. P.S. Chemické pláště s sebou, ať máme styl!

Kdy: 15. listopad 2012 ve 20:00

Kde: Zastávka Technologický park, Brno

——————————————————————————————————————————————————————————-

PODMÍNKY AKCE:

  1. Organizátor si vyhrazuje právo vyloučit z vozidla jakéhokoliv účastníka akce, který hrubě poruší podmínky přepravy nebo se bude nepřípustně chovat a nebude respektovat pokyny organizátorů a řidiče tramvaje.
  2. V tramvaji je zakázáno kouřit, vystupovat na sedačky, jakkoliv ničit zařízení, vyhazovat nebo nechat vyčnívat věci z vozidla a vyklánět se nebo křičet z okna.
  3. Dále je zakázáno za jízdy mluvit na řidiče nebo jiným způsobem rušit jeho pozornost při řízení vozidla (otvírat dveře, či vstupovat do jeho kabiny)

Stručně řečeno bavte se s rozumem a všichni si to užijeme ;) .

——————————————————————————————————————————————————————————-

AFTER PARTY v klubu Yacht na Kolejní 6
Těšíme se na Vás!


 

Leave a Reply